1 / 3
Лента - Трака за трчање
30.000 МКД
19.03.2023 19:49

Велес / Велес

Се продава лента за трчање, НОВА, НЕ ПОВЕЌЕ ОД 10 ЧАСА КОРИСТЕНА.
ТОП ЛАЈФ
До 130кг
Модел: TL 003
КУПЕНА 36000 ДЕН

Категорија: Спортска опрема и активности / Фитнес / Вежбање / Справи / Опрема / Ленти за трчање

Се продава од:

xxx
Потврден огласувач
074609681
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам