1 / 1
Macbook Pro 16" 2020 Со AppleCare+
1.200 €
Цената е фиксна
01.03.2023 16:45

Аеродром / Скопје

Производител:

Apple

Xaрд диск HDD:

250 GB

РАМ Меморија:

16 GB и повеќе

Модел на процесор:

Intel Core i7

Тип на хaрд диск:

SSD

Големина на екран:

15 - 16 инчи

Продавам Macbook Pro 16" Mint Condition ( без гребнатинка) 10 циклуси на батерија 2019 модел 2020 купен со останати 1 година AppleCare+

Both AppleCare+ options provide repair or replacement hardware service for your Macbook. Depending on the plan you choose, you'll get up to two incidents of accidental damage protection and up to two incidents of theft or loss coverage every 12 months. Each incident is subject to a service fee or deductible.

Контакт на вибер - 070/375-338

Категорија: Компјутери / Лаптоп компјутери

Се продава од:

Filip
Потврден огласувач
070375338
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам