1 / 4
BMW X1
По Договор
11.02.2023 20:14

Гостивар / Гостивар

Марка:

BMW

Модел:

X 1

Година:

2012

Гориво:

Дизел

Километри:

100000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Теренци - SUV

Боја:

Сива

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

05.2023

Сила на моторот:

105 kw / 143 ks

Kласа на емисија:

Еуро 5

🇨🇭BMW X1
🇨🇭Xdrive
🇨🇭2012
🇨🇭Facelift
🇨🇭109000 km

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од: Претпријатие

Auto KETA
Ilindenska 209
Потврден огласувач
070378342
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам