1 / 3
skoro novi zimski gumi
1 €
21.02.2023 11:55

Битола / Битола

Тип на бандаж и Гума:

Чел. бандажи со зимски гуми

Дијаметар на бандаж:

14

Ширина на бандаж:

5.5J

Број на дупки во бандаж:

Со 5 дупки

Дијаметар на дупка во бандаж:

100

Ширина на гума:

175

Висина на гума:

65

Дијаметар на гума:

14

zimski gumi windforce vozeni edna sezona,izvadeni se od wv polo

Категорија: Моторни Возила / Авто делови и Авто Опрема / Гуми и Бандажи / Бандажи со гуми

Се продава од:

nikola
Потврден огласувач
075310105
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам