1 / 2
Шанкерски столици
2.000 МКД
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

26.02.2023 13:49

Битола / Битола

Продавам дрвени шанкерски 2столици (81x36)
Цена 2000
Барајте ме на вибер на +35677988604

Категорија: Дом и Градина / Маси и столици -Трпезарии / Столици

Се продава од:

Marina
Потврден огласувач
078312789
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам