1 / 2
Hyundai Terracan 2.9
6.000 €
29.03.2023 09:45

Охрид / Охрид

Марка:

Hyundai

Модел:

Terracan

Година:

2005

Гориво:

Дизел

Километри:

250000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Теренци - SUV

Боја:

Сива

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

07.2023

Сила на моторот:

110 kw / 150 ks

Kласа на емисија:

Еуро 4

Se prodava hyundai terracan 2.9 - 150hp. Registriran do juli 2023, vo odlicna sostojba.

Povejke informacii na tel: 075-899-494

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Ристе
Потврден огласувач
076802597
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам