1 / 4
Asus Zenbook 15 UX534 Ultrabook
750 €
Цената е фиксна
07.03.2023 14:46

Карпош / Скопје

Производител:

ASUS

Xaрд диск HDD:

1 TB

РАМ Меморија:

16 GB и повеќе

Модел на процесор:

Intel Core i7

Тип на хaрд диск:

SSD

Големина на екран:

15 - 16 инчи

1.8 GHz Intel Core i7-10510U Quad-Core
16GB LPDDR3 | 1TB NVMe PCIe M.2 SSD
15.6" 1920 x 1080 NanoEdge Display
NVIDIA GeForce GTX 1650 (4GB GDDR5)
SD Media Card Reader
USB Type-A & Type-C | HDMI
Wi-Fi 6 (802.11ax) | Bluetooth 5.0
Windows 10 Home (64-Bit)
ErgoLift Hinge
ScreenPad 2.0
Windows Hello
MIL-STD-810G Durability
Royal Blue

Лаптопот е купен од https://www.computeruniverse.net/en
со QWERZ тастатура

Лиценсиран Windows 11 Home

Повеќе инфо: https://www.asus.com/laptops/for-home/zenbook/zenbook-15-ux534/

Категорија: Компјутери / Лаптоп компјутери

Се продава од:

Atanas
Потврден огласувач
072311528
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам