1 / 1
ПЧЕНКА PCENKA
По Договор
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

20.03.2023 13:59

Виница / Виница

Состојба на предмет
Нов

СЕ ПРОДАВА УВРЕКЕНА ПЧЕНКА ВО ВРЕКИ ПО 50 КГ.

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Земјоделство и Животните на фармата

Се продава од:

MARJAN
Потврден огласувач
070963040
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам