1 / 4
Suzuki rmz 450 godina 2016
3.400 €
24.01.2023 07:28

Скопје Центар / Скопје

Марка:

Suzuki

Вид:

Крос / Ендуро

Година:

2016

Модел:

RMZ 450

Info viber
0038971761664

Категорија: Моторни Возила / Мотори (над 50 cc)

Се продава од:

Bajram
Потврден огласувач
075234955
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам