1 / 12
Јужен стан со двор и 2 спални, Даљан покрај езеро
57.000 €
24.01.2023 09:10

Охрид / Охрид

Број на соби:

3

Квадратура:

51 m²

Греење:

Струја

Спрат:

Приземје

Тип на станот:

Во Зграда

Состојба:

Реновиран

Опрема:

Празен

Лифт:

Да

Број на балкони:

1 Тераса

Број на бањи:

1

Подрум:

Не

Број на паркинг/гаража:

1 Паркинг

Ориентација:

Југозапад

Адреса:

Гоце Делчев бр.371

Агенција ГЕО СИСТЕМ ИНЖИНЕРИНГ од Охрид посредува при продажба на комплет реновиран трособен стан бр. 4 со вкупна површина од 51 м2 на ул. Гоце Делчев бр. 371, Зграда 1, Влез 11, Кат Приземје, во Охрид, КО Охрид 4, КП 4284, со чист Имотен лист (населба Даљан, во скопските згради, на само 100 м од охридското крајбрежје). Станот е со југозападна оринетација. Истиот располага со дневна соба со трпезарија и кујна, спална, детска соба и купатило. Станот е комплетно реновиран, со нова инсталација, врати, прозори, блиндор врата, ламинат и плочки. Има можност за користење на дворното место кое е во фунција на станот од околу 50 м2. Зградата располага со свој паркинг простор. Одличен е за фамилијарно живеење или за повремен престој. Цена 57000 ЕУ.

Категорија: Недвижности / Станови

Се продава од:

Meri
Потврден огласувач
075202190
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам