1 / 8
Harmonika Hohner Lucia IV
420 €
08.03.2023 11:47

Скопје Центар / Скопје

Се продава хармоника:
• Hohner Lucia IV P •
🇩🇪 Докажан германски квалитет
- Лесна и гласна, во потполно исправна состојба
💼 Со оргинален куфер и каишки
💰 Цена: 420€

Категорија: Музички инструменти и опрема / Музички инструменти / Хармоники

Се продава од:

Nikola
Потврден огласувач
071680622
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам