1 / 4
Стан за краток престој
2 €
24.03.2023 15:42

Охрид / Охрид

Состојба на предмет
Нов

Број на соби:

1

Квадратура:

34 m²

Греење:

Струја

Спрат:

2 кат

Тип на станот:

Во Зграда

Состојба:

Нов

Опрема:

Наместен

Лифт:

Не

Година на градба:

2000

Година на реновирање:

2020

Број на балкони:

1 Балкон

Број на бањи:

1

Подрум:

Да

Број на паркинг/гаража:

1 Паркинг

Ориентација:

Запад

Стан во Охрид, краток и подолг престој и одмор, комплетно опремен, број на гости 2+1, инфо на 070272761

Категорија: Недвижности / Станови

Се изнајмува од:

Ole
Потврден огласувач
071231101
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам