1 / 12
Прекрасен стан на 100 метри од плоштад
120.000 €
Цената е фиксна
29.01.2023 12:13

Охрид / Охрид

Состојба на предмет
Нов

Број на соби:

3

Квадратура:

80 m²

Греење:

Струја

Спрат:

2 кат

Тип на станот:

Во Зграда

Состојба:

Нов

Опрема:

Наместен

Лифт:

Да

Број на балкони:

3 Балкони

Број на бањи:

1

Подрум:

Не

Број на паркинг/гаража:

1 Паркинг

Ориентација:

Југ

Адреса:

7-ми Ноември бр.28

Агенција ГЕО СИСТЕМ ИНЖИНЕРИНГ од Охрид посредува при продажба на речиси НОВ и одлично сочуван трособен стан бр. 10 со вкупна површина од 80 м2 (стан со површина од 72 м2 и тераси со површина од 8 м2) на ул.7-Ми Ноември бр. 28, Зграда 1, Влез 1, Кат 2, со лифт, во Охрид, КО Охрид 2, КП 11119, со чист Имотен лист (строго централно градско подрачје, веднаш наспроти Охридска банка и ЕВН). Станот е со оринетација север - југ. Истиот се наоѓа во понова зграда, градена по сите европски стандарди, одлично е сочуван и невселен. Се состои од пространа дневна соба со трпезарија, засебна кујна и тераса со поглед кон Охриска банка, спална соба со тераса, детска соба со тераса и купатило. Станот е веднаш вселив. Се продава комплет наместен. Одличен е за фамилијарно живеење или за повремен престој. Зградата располага и со соптсвен паркинг простор. Цена 120000 ЕУ

Категорија: Недвижности / Станови

Се продава од:

Meri
Потврден огласувач
075202190
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам