1 / 6
Co2 Aparat
1.200 €
15.02.2023 11:43

Куманово / Куманово

Se prodava co2 aparat so vodna pumpa aparatot e vo odlicna sostojba za poveke info076-259-200

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Индустриски машини

Се продава од:

Petar
Потврден огласувач
071477507
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам