1 / 8
Apple iPhone 6S Plus Fabricka Sostojba Garancija Vili Mobile
6.990 МКД
24.01.2023 12:31

Битола / Битола

Марка:

Apple ( iPhone)

Модел:

Iphone 6s

Боја:

Roségold

Интерна меморија:

16 GB

РАМ меморија:

2 GB

Големина на екранот:

5,5 - 5,9" инчи

Apple iPhone 6s Plus
Telefonot e kako Nov,Neotvaran,Neservisiran se Fabricko Na nego
Orginalna baterija 97%,Ios 11.3
Garancija 6 meseci
>Mozi da se vidi I testira Na lice mesto
>Za drugi gradovi dostava preku kargo ili brza pratka

Категорија: Мобилни телефони и додатоци / Мобилни телефони

Се продава од:

Vili Mobile
Ордан Џинот 27а Стара Битолска Чаршија
Потврден огласувач
077511557
Испрати Е-маил до огласувачот

Samsung Galaxy A72 24m. Garancija

19999 МКД

Samsung Galaxy S20 Plus Garancija Vili Mobile

21500 МКД

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам