1 / 12
Se prodava Porsche Cayenne 3.0d.
35.000 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Денес 00:59

Гостивар / Гостивар

Марка:

Porsche

Модел:

Cayenne

Година:

2011

Гориво:

Дизел

Километри:

200000

Менувач:

Автоматски

Каросерија:

Теренци - SUV

Боја:

Сива

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

01.2024

Сила на моторот:

176 kw / 239 ks

Kласа на емисија:

Еуро 5

Porsche Cayenne 3.0d.

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Majli
Потврден огласувач
070515516
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам