1 / 9
ISKLUCITELNO MODEREN STAN NA ODLICNA LOKACIJA VO KARPOS 2
1.500 €
28.03.2023 10:05

Карпош / Скопје

Состојба на предмет
Нов

Број на соби:

3

Квадратура:

165 m²

Греење:

Централно

Спрат:

4 кат

Тип на станот:

Во Зграда

Состојба:

Нов

Опрема:

Наместен

Лифт:

Да

Број на балкони:

1 Балкон

Број на бањи:

2

Подрум:

Не

Број на паркинг/гаража:

2 Паркинг места

Ориентација:

Исток

ШИФРА 5950
Импулс недвижности ви нуди за издавање исклучително модерен стан кој е одраз на чиста елеганција и софистицирана удобност,локација Карпош 2.

✔ 165м2, 3 соби
✔Отворен дневен простор
✔2 спални кои поседуваат соптвена бања
✔ Мала остава која е опремена
✔ Балкон
✔ Комплетно опремен
✔ Распределен паркинг за 2 возила

✔ цена 1 500еур + режиски трошоци

☎️ Марија 070 274 423
Импулс агенција за недвижности

Категорија: Недвижности / Станови

Се изнајмува од:

Импулс Недвижности
Потврден огласувач
070 274-423
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам