1 / 12
SE IZDAVA NOV STAN POD KIRIJA
300 €
24.01.2023 13:26

Чаир / Скопје

Број на соби:

3

Квадратура:

77 m²

Греење:

Струја

Спрат:

4 кат

Тип на станот:

Во Зграда

Состојба:

Нов

Опрема:

Наместен

Лифт:

Да

Број на балкони:

1 Балкон

Број на бањи:

1

Подрум:

Не

Број на паркинг/гаража:

1 Паркинг

Ориентација:

Југ

Адреса:

Bit Pazar Skopje

Se Izdava nov stan pod kirija satnot ima 77m2 vo mnogu dobra lokacija kude MANEX. Stanot e ceëosen mobiliran i so bella teknika poaeduva tarasa

Категорија: Недвижности / Станови

Се продава од:

Gazmend
Потврден огласувач
071588825
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам