1 / 1
Prodavam telefon / Продавам телефон HONOR X6
8.000 МКД
Цената не е фиксна
8.500 МКД
21.03.2023 07:21

Битола / Битола

Испраќам по карго    

Состојба на предмет
Нов

Марка:

Huawei

Модел:

HONOR X6

Боја:

Black

Интерна меморија:

64 GB

РАМ меморија:

4 GB

Големина на екранот:

6,5 - 7 " инчи и поголеми

Телефонот е нов,од А1 со гаранција 24 месеци .
Цена 9 000 денари. Информации на телефон
078552893

Категорија: Мобилни телефони и додатоци / Мобилни телефони

Се продава од:

Зоран
Потврден огласувач
078552893
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам