1 / 3
Se prodava kukja vo Bardovci
330.000 €
16.03.2023 13:46

Карпош / Скопје

Број на соби:

4

Квадратура:

250 m²

Број на спратови:

2 спрата

Греење:

Друго

Дворна површина:

500 m²

Тип на домот:

Една семејна куќа - Самостојна

Состојба:

Стара

Опрема:

Празен

Година на градба:

2000

Број на балкони:

2 Балкони

Број на бањи:

2

Подрум:

Да

Број на паркинг/гаража:

4 Паркинг места

Ориентација:

Југ

Адреса:

Bardovci

Se prodava kukja vo Bardovci vo noviot del pod ridot
Gradba 2000 god
Poseduva 1 ogromen salon kujna i trepezarija 3 golemi spalni 2 kupatila 1 podrum 1 vizba i 1 letnikovec...
Za greenje ima moznost i na peleti i na drva
Poseduva i solaren sistem za topla voda
Za podetalni informacii zvonete na :
071 248 289

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Се продава од:

Xxx
Потврден огласувач
071248289
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам