1 / 1
Купувам стан во Битола околу 60 квадрати
1 МКД
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

08.02.2023 13:00

Битола / Битола

Број на соби:

3

Квадратура:

60 m²

Греење:

Друго

Спрат:

2 кат

Тип на станот:

Во Зграда

Состојба:

Реновиран

Опрема:

Празен

Лифт:

Не

Број на балкони:

1 Балкон

Број на бањи:

1

Подрум:

Да

Број на паркинг/гаража:

1 Паркинг

Ориентација:

Југоисток

Барам стан за купување околу 60 квадрати во околината на Симпо, областа или Нова Битола.

Контакт:
077 810 297
076 545 538

Категорија: Недвижности / Станови

Се бара од:

Емилија
Потврден огласувач
076545538
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам