1 / 1
Plac vo Bardovci
1 €
08.02.2023 13:00

Карпош / Скопје

Состојба на предмет
Нов

Квадратура:

670 m²

Тип на земјиште:

Градежно

Се продава плац во Бардовци на ридот. Градежно земјиште од 670 м2 на одлична локација.

Телефон за контакт: 077 801 293

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Се продава од:

Ace
Потврден огласувач
077801293
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам