1 / 12
Utovarac Komatsu Wa 270
По Договор
09.03.2023 13:10

Струга / Струга

Se prodava utovarna Komatsu Wa 270 uvezena pred 1 nedela ne e raboteno vo makedonia mnogu socuvan so novi gumi Michelin so korpa 2.50 m3 /Godina 2001 / 13.500 Kg /Od oprema poseduva ( Klima,Kamera,Radio) info :070347181

Категорија: Моторни Возила / Тешки воз.Градежни машини / Виљушкар / Товарни и Влечни возила -

Се продава од:

Edi
Потврден огласувач
070347181
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам