1 / 1
Детско креветче со душек 190х80 / Detsko krevetce so dusek 1
3.500 МКД
Цената е фиксна
24.01.2023 14:48

Богданци / Гевгелија

Детско креветче со душек 190х80 / Detsko krevetce so dusek 190x80

Креветчето е демонтирано, лесно се монтира. Доаѓа со сите потребни елементи, спремно за употреба.

Праќам по карго.

Категорија: Дом и Градина / Детска соба / Кревети

Се продава од:

Трајче Тодоровски
Потврден огласувач
071379990
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам