1 / 9
Stan od 77m2 vo Skopje - Cair
64.000 €
20.03.2023 10:01

Чаир / Скопје

Број на соби:

3

Квадратура:

77 m²

Греење:

Друго

Спрат:

9 кат

Тип на станот:

Во Зграда

Состојба:

Стар

Опрема:

Празен

Лифт:

Да

Број на балкони:

1 Балкон

Број на бањи:

1

Подрум:

Не

Број на паркинг/гаража:

1 Паркинг

Ориентација:

Југ

Se prodava stan od 77m2 vo Skopje – Čair.

Stanot raspolaga so:
- Dnevna soba
- Trpezarija i kujna
- Spalna soba
- Detska soba
- Toalet
- Terasa
- Ostava

Stanot se naogja na 9ti kat.

Cena: 64 000 evra.

Za povekje informacii obratete se na brojot 077641410 ili posetete ne vo našata kancelarija.

Šifra: 427

Категорија: Недвижности / Станови

Се продава од: Претпријатие

MILOSHEVSKI- agencija za nedviznosti
Потврден огласувач
077641410
Испрати Е-маил до огласувачот

Se izdava stan od 46m2 vo Tetovo

250 €

Stan od 36m2 vo Daljan-Ohrid

31000 €

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам