1 / 10
VW SHARAN 2011/12
По Договор
17.05.2023 17:16

Неготино / Неготино

Марка:

VW Volkswagen

Модел:

Sharan

Година:

2011

Гориво:

Дизел

Километри:

200000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Моноволумен

Боја:

Сива

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

06.2024

Сила на моторот:

104 kw / 141 ks

Kласа на емисија:

Еуро 5

VW SHARAN 2011/12
full oprema
7 sedishta
kontakt-Viber 070-237-966

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава / Можна е замена од:

Kole
Потврден огласувач
070237966
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам