1 / 1
Bandas
1 €
08.03.2023 08:26

Кавадарци / Кавадарци

Тип на бандаж:

Алумински

Ширина:

Останато

Дијаметар:

18

Дијаметар на дупка:

Останато

Број на дупки:

Останато

Bandazi 18 moze zamena za 16
Odgovaraat za Vw,audi
Tel 070532555

Категорија: Моторни Возила / Авто делови и Авто Опрема / Гуми и Бандажи / Бандажи

Се продава / Можна е замена од:

Xxxx
Потврден огласувач
071383478
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам