1 / 7
Se prodava kukja vo nas. Rastanski pat
1 €
11.03.2023 06:26

Кичево

Број на соби:

8

Квадратура:

111 m²

Број на спратови:

2 спрата

Греење:

Друго

Дворна површина:

1121 m²

Тип на домот:

Една семејна куќа - Самостојна

Состојба:

Стара

Опрема:

Полу наместен

Година на градба:

2000

Година на реновирање:

2000

Број на балкони:

4 Балкони

Број на бањи:

2

Подрум:

Да

Број на паркинг/гаража:

Повеќе од 4 паркинг места

Ориентација:

Југ

Se prodava kukja vo nas. Rastanski pat so vkupna povrsina od 1121m2 i gradba 111m2. Kukjata e so prizemje i 2 sprata.

Povekje informacii na tel. 070-318-320 Vlatko
Agencija za nedviznosti Okey Kicevo

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Се продава од: Претпријатие

Агенција за недвижности Оkey
Булевар Ослободување 27/2-1 Кичево
Потврден огласувач
070 318 320
Испрати Е-маил до огласувачот

Kukja vo centralniot del na gradot

1 €

Se prodava kukja nad Zeleznicka stanica

72000 €

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам