1 / 12
Stanovi na Ul. Dzon Kenedi
95 €
24.01.2023 16:19

Чаир / Скопје

Број на соби:

2

Квадратура:

50 m²

Греење:

Друго

Спрат:

2 кат

Тип на станот:

Во Зграда

Состојба:

Во градба

Опрема:

Празен

Лифт:

Да

Број на балкони:

1 Балкон

Број на бањи:

1

Подрум:

Не

Број на паркинг/гаража:

1 Паркинг

Ориентација:

Исток

Адреса:

Dzon Kenedi

Се продаваат станови во градба на ул. Џон Кенеди во нова зграда. Цени се опишани во сликите

Категорија: Недвижности / Станови

Се продава од:

Alesandro
Потврден огласувач
071238965
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам