1 / 7
PASAT1.9 TDI
1.850 €
11.03.2023 18:58

Струга / Струга

Марка:

VW Volkswagen

Модел:

Passat

Година:

1997

Гориво:

Дизел

Километри:

250000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Седани

Боја:

Сина

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

11.2023

Сила на моторот:

66 kw / 90 ks

Kласа на емисија:

Еуро 3

Seprodava pasat 1.9 tdi kollata e vo dobra sostojba servisiran registriran cella god so zelen karton novi zimski gumi nov allkumator novi diskovi novi gurthni vredi dase vidit zamena samo so golf 5

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава / Можна е замена од:

Oti
Потврден огласувач
078381161
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам