1 / 7
Citroen Xsara Picasso 2.0 HDI 2003
1.600 €
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

22.03.2023 13:00

Битола / Битола

Марка:

Citroen

Модел:

Xsara Picasso

Година:

2003

Гориво:

Дизел

Километри:

250000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Моноволумен

Боја:

Сива

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

11.2023

Сила на моторот:

66 kw / 90 ks

Kласа на емисија:

Еуро 4

Voziloto e vo odlična sostojba,registrirano do 11.2023 so zelen karton

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Xxx
Потврден огласувач
077983003
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам