1 / 1
Vivax inverter -25 A+++
39.990 €
Цената е фиксна
24.03.2023 14:32

Аеродром / Скопје

Состојба на предмет
Нов

VIVAX инвертер клима уредот Е Design PRO отсега со намалена цена од 39.999 денари!
▪️ A+++ Ладење / A++ Греење
▪️ До – 25 ̊C инвертер уред
▪️ Функција за заштеда на енергија
▪️ Грејач на кондензатор и компресор
▪️ Јонизатор
▪️ Био филтер
▪️ I feel функција
▪️ Самодијагностика
▪️ 5 години гаранција​

Акцијата трае до 15.02.2023

075557600
070587897

Категорија: Дом и Градина / Греење и климатизација / Клима уреди

Се продава од: Претпријатие

Сакам Клима
Ѓорче Петров 74
Потврден огласувач
075557600
Испрати Е-маил до огласувачот

Klima ured TESLA 5.5kw А++/А+ wi-fi

40990 €

INVERTER KLIMA BRUNO 7kW TAC-24CHSMART WIFI

56990 €

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам