1 / 7
Vw Golf 2.0 Tdi 110 ks 2009 god Dsg Avtomatik
7.990 €
Цената не е фиксна
31.05.2023 10:35

Штип / Штип

Марка:

VW Volkswagen

Модел:

Golf

Година:

2009

Гориво:

Дизел

Километри:

170000

Менувач:

Автоматски

Каросерија:

Хеџбек

Боја:

Сива

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

02.2023

Сила на моторот:

81 kw / 110 ks

Kласа на емисија:

Еуро 5

Odlicna Sostojba Plateni se site Davacki Do Registracija

Oprema

Maglenki

Tempomat

Handsfree Telephone

Usb Polnac

Senzori za dozd

Multimedia Input

Bord Kompjuter

Klima
12 x Airbag

Esp

SRS

Abs

Elektrika na prozori

Elektrika Retrovizori

Centralno zaklucuvanje

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

marjan
Потврден огласувач
078353333
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам