1 / 11
Vw Passat 2.0 Tdi 8 Ventila 2005/6 god Highline
5.100 €
Цената не е фиксна
31.05.2023 10:33

Штип / Штип

Марка:

VW Volkswagen

Модел:

Passat

Година:

2005

Гориво:

Дизел

Километри:

190000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Седани

Боја:

Сива

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

01.2024

Сила на моторот:

103 kw / 140 ks

Kласа на емисија:

Еуро 4

Perfektna Sostojba Bez nikakva zabeleska Registrirana Cela godina Servisirana 8 ventilski motor

Oprema Highline

Aluminski Felni So odlicni gumi
Alkantara sedista
Greaci na Sedista

Tempomat

Handsfree Telephone

Usb Polnac

Senzori za dozd

Multimedia Input

Bord Kompjuter

Klimatronik

12 x Airbag

Esp

SRS

Abs

Elektrika na prozori

Elektrika Retrovizori

Centralno zaklucuvanje
Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

marjanpleskov
Потврден огласувач
078353333
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам