1 / 7
Laptop Dell Vostro 3515 8GB Ryzen 5
400 €
24.01.2023 18:30

Карпош / Скопје

Производител:

Dell

Xaрд диск HDD:

1 TB

РАМ Меморија:

8 GB

Модел на процесор:

AMD Ryzen 5

Тип на хaрд диск:

SSD

Големина на екран:

15 - 16 инчи

Се продава лаптоп, купен пред 9 месеци, многу малку користен, гаранција во Анхоч до 04.2025.

256GB + 480GB SSD, 8GB Ram, Ryzen 5 3450U. Инсталиран е Windows 10 Pro.

Цена: 24.000 ден.

Категорија: Компјутери / Лаптоп компјутери

Се продава од:

Стефан
Потврден огласувач
071218969
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам