1 / 6
BMW R1200 rt
6.900 €
21.02.2023 13:07

Охрид / Охрид

Марка:

BMW

Вид:

Туринг

Година:

2005

Модел:

R1200rt

Километри:

75000

registriran cela godina,zelen karton,redovno servisiran.za poveke info na tel.

Категорија: Моторни Возила / Мотори (над 50 cc)

Се продава од:

JOVAN
Потврден огласувач
078232123
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам