1 / 5
Zastava Skala 55
1 €
22.04.2023 16:36

Битола / Битола

Марка:

Zastava

Модел:

101

Година:

1990

Гориво:

Бензин

Километри:

90000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Хеџбек

Боја:

Бела

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

06.2022

Сила на моторот:

55 kw / 75 ks

Kласа на емисија:

Останато

Zastava Skala 55
Godina 1990
90000 km
Dobra vozna sostojba
Voziloto ne e registrirano
Cena po dogovor

Kontakt:
Goran - 075/554-864

Goran - 075/554-864

Goran - 075/554-864

Goran - 075/554-864

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Slavko
Потврден огласувач
075213690
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам