1 / 12
Bmw X5 4.0D 2012 Xdrive M-Paket Panorama Facelift CH
По Договор
20.02.2023 09:27

Струга / Струга

Марка:

BMW

Модел:

X 5

Година:

2012

Гориво:

Дизел

Километри:

200000

Менувач:

Автоматски

Каросерија:

Теренци - SUV

Боја:

Златна

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

12.2024

Сила на моторот:

225 kw / 306 ks

Kласа на емисија:

Еуро 6

Bmw X5 4.0D Xdrive Panorama Falcelift 2012 3🗝️Novi Gumi Reg+Zelen Uvoz Ot CH Naj Full Oprema 🇨🇭🇨🇭Moze zamena📞 071212333

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава / Можна е замена од:

Leonit Ramo
Потврден огласувач
071212333
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам