1 / 1
Automatic menjac Frontera
800 €
Цената е фиксна
24.01.2023 20:35

Гостивар / Гостивар

Automatic Menjac za Opel Frontera 22 tdi moze i so montaza

Категорија: Моторни Возила / Оштетени возила / за Резервни Делови

Се продава од:

Sabri
Потврден огласувач
070540113
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам