1 / 2
ИМПЕРИЈА – Нива - овоштарник
55.000 €
24.01.2023 21:09

Охрид / Охрид

Квадратура:

2452 m²

Тип на земјиште:

Земјоделско

Шифра Е 76/25
Се продава нива овошен насад на 33 корења черешни со површина 2452м².
На плацот има изградено нова куќарка,со довод на струја и вода и систем капка по капка.
Локациски се наоѓа под поранешна фабрка Застава,во близина на н.Радојца Новичиќ.
Агенцијата во понуда ги има скоро сите недвижности што се на продажба во Охрид.
Цените на недвижностите секогаш ги презентираме автентично дадени од сопственикот.

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Се продава од:

ИМПЕРИЈА
Булевар Туристичка 36А
Потврден огласувач
078 22 82 33
Испрати Е-маил до огласувачот

ИМПЕРИЈА – Плац 472м²

12500 €

ИМПЕРИЈА – Продажба на плац

50 €

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам