1 / 5
Se prodava laptop Lenovo
22.000 МКД
03.02.2023 13:07

Карпош / Скопје

Производител:

Lenovo

Xaрд диск HDD:

250 GB

РАМ Меморија:

8 GB

Модел на процесор:

Intel Core i3

Тип на хaрд диск:

SSD

Големина на екран:

15 - 16 инчи

Prodavam laptop Lenovo i3 10th generation touchscreen, so 8gb 256gb kupen od amc vo 2021 god 40000 den.. za povekje info videte na slikite ili na broj 077868979 ile

Категорија: Компјутери / Лаптоп компјутери

Се продава од:

Ile
Потврден огласувач
078293397
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам