1 / 9
Honda Integra 750 DCT 2020
9.800 €
Со вклучен ДДВ
27.02.2023 21:49

Штип / Штип

Марка:

Honda

Вид:

Скутер

Година:

2020

Модел:

Integra 750 DCT

Километри:

15000

Honda Integra 750 DCT 2020

AVTOMATIK
3 MODA SPORT

Kupena od Honda - Makpetrol

NOVI GUMI 100%
KUFER

NOV MOTOR

Категорија: Моторни Возила / Мотори (над 50 cc)

Се продава од:

Moto Brothers MK
Потврден огласувач
078246650
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам