1 / 5
Prodavam Kozna Jakna
4.300 МКД
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Денес 07:44

Скопје Центар / Скопје

Tип на облека:

Мантили и јакни

Големина:

L

Боја:

Црна

Prodavam jagneska kozna jakna vo odlicna sostojba. Kako nova, malku nosena.

L golemina.

Категорија: Мода и Облека и Обувки / Машка Облека

Се продава од:

Miki
Потврден огласувач
078706561
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам