1 / 1
Jamo Classic 8
370 €
Цената е фиксна
22.03.2023 08:58

Прилеп / Прилеп

Vo odlicna sostojba: 3 WAY BASSREFLEX
WOOFER : 165 MM
MIDRANGE : 133 MM
TWEETER : 25 MM DOME
LONG TERM POWER : 150 W
SHORT TERM POWER : 200 W
SENSITIVITY (2.8 V/ 1 M) : 90 dB
FREQUENCY RANGE : 35 - 20000 Hz
CROSSOVER FREQUENCY : 700 / 2500 Hz
IMPEDANCE : 4 Ohm
OVERLOAD PROTECTION : YES
COLOR : Black
DIMENSION : 900 - 225 - 290 MM
WEIGHT : 16,5 Kg

Категорија: ТВ, Видео, Фото и Мултимедија / Hi-Fi / Аудио / Звучници

Се продава од:

Daniel
Потврден огласувач
071353705
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам