1 / 4
Fiat punto 1.2 16v
1 €
15.03.2023 11:33

Гевгелија / Гевгелија

Состојба на предмет
Нов

na delovi fiat punto 2 1.2 16 v se sto vintreba

Категорија: Моторни Возила / Оштетени возила / за Резервни Делови

Се продава од:

Giso
Потврден огласувач
078235755
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам