Se baraat apatmani ili sobi za podolg period
1 МКД
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

25.01.2023 00:51

Охрид / Охрид

Квадратура:

20 m²

Спрат:

1

Греење:

Друго

Se baraat apartmani ili sobi za podolg period

Категорија: Недвижности / Соби

Се бара за изнајмување од:

Nikola
Потврден огласувач
078753005
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам