1 / 12
SE PRODAVA RENAULT CLIO 1.4 DCI ( BENZIN )
800 €
Цената не е фиксна
21.03.2023 20:31

Кочани / Кочани

Марка:

Renault

Модел:

Clio

Година:

1999

Гориво:

Бензин

Километри:

250000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Maли градски

Боја:

Сина

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

05.2021

Сила на моторот:

55 kw / 75 ks

Kласа на емисија:

Останато

SE PRODAVA 💥
RENAULT CLIO 1.4 DCI ( BENZIN )
55KW / 77 KS 🐎
MOTOROT E ODLICEN ( pali , vozi )
GODINA NA PROIZVODSTVO - 1999
250.000KM REALNI
ISTECENA REG NA 31.05.22GOD
ALU.BANDAZI 14KI
GUMI SOLIDNI

POSEDUVA :

KLIMA
RADIO USB
EL.STAKLA
CENTRALNO ZAKLUCUVANJE
Kolata ima karoseriski zabeleski, enterierot e super..

CENA - 💸 800€ ( ima prostor za dogovor.. )

INFO NA TEL / VIB - 075 976 398 Dobre

Pozdrav 🙂

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Dobre
Потврден огласувач
075976398
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам