1 / 12
HYUNDAI i30 1.6 CRDi 2013 FULL OPREMA
8.500 €
Цената не е фиксна
27.03.2023 16:32

Битола / Битола

Марка:

Hyundai

Модел:

i30

Година:

2013

Гориво:

Дизел

Километри:

180000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Хеџбек

Боја:

Сина

Регистрација:

Странска

Регистрирана до:

01.2023

Сила на моторот:

81 kw / 110 ks

Kласа на емисија:

Еуро 5

BORD KOMPJUTER
KLIMATROIK
PARKINK SENZORI
TEMPOMAT
SENZOR ZA DOZD
AUX
BLUETOOTH
USB
ALUMINSKI BANDASI SO ZIMSKI GUMI
ABS
ESR
ELEKTRIKA NA STAKLO
RADIO SO KOMANDI NA VOLAN
START STOP SISTEM
EURO 5
EL REKTROVIZORI NA SOBIRANJE
MULTIFUNKCIONALEN EKRAN
CENTRALNA BRAVA
2 ORIGINALNI KLUCEVI
AL.BANDAZI ORGINAL HYUDAI
KOZEN VOLAN SO KOMANDI
SERVISNA ISTOSTORIJA
PLATENO E SE DO REGISTRACIJA
KOLATA E VO TOP SOSTOJBA DONESENA SO VOZENJE 3000 KM


Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

G P
Потврден огласувач
070269237
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам