1 / 4
HEFTALICA PARKSIDE BATERISKA
1.600 МКД
20.03.2023 14:42

Штип / Штип

Состојба на предмет
Нов

Nova bateriska Parkside heftalica 4v so li-on baterija

00306999510972

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Професионални алати

Се продава од:

k****
Потврден огласувач
077974715
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам