1 / 6
Издавам стан во 8ми Ноември, Штип
1 €
Денес 12:49

Штип / Штип

Број на соби:

2,5

Квадратура:

64 m²

Греење:

Струја

Спрат:

1 кат

Тип на станот:

Во Зграда

Состојба:

Стар

Опрема:

Наместен

Лифт:

Не

Број на балкони:

2 Балкони

Број на бањи:

1

Подрум:

Да

Број на паркинг/гаража:

Нема

Ориентација:

Исток

Издавам стан во 8ми Ноември, Штип. Наместен и веднаш вселив.
Информации на тел.
078383668 Ивица

Категорија: Недвижности / Станови

Се изнајмува од:

Игор
Потврден огласувач
078000000
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам